Arilena Ara - Nëntori (Official Video)

CategoryMusic
Duration 04:03
Added2016-11-14
Total views13602519
Upload byArilena Ara
Share with friends:
Description
Abonohuni ne kanalin e Arilenës në YouTube: http://smarturl.it/ArilenaAraYTAbo Ndiqeni në Facebook: http://smarturl.it/ArilenaAra-FB dhe mos harroni ta ndjekni në Instagram: http://smarturl.it/ArilenaAra-IG Web: http://www.arilenaara.com (c) 2008 ShqipTube: YouTube: http://smarturl.it/SHQIPTUBE / Facebook: http://smarturl.it/ShqipTubeFCB Music: Darko DimitrovLyrics: Lindon BerishaProduced by: Darko DimitrovLotët më janë tharëBuza mu bë varrDielli nuk më ngroh Dielli nuk më ngrohDhimbje sa një malZemra nuk ma falTy më nuk të shoh Ty më nuk të njoh(Ref) Mallkuar qoftë ky muaj që më la të vetme përgjithmonëNëntori , ma mori mua dashurinë e parë!Nuk e dua këtë muaj më në kalendar!Nëntori , ma mori , u shua dhe ky zjarr , nëntoriiiii..Ishin plot me zjarrMuajt n'kalendarKur ishim ne bashkë , sa ishim ne bashkëE lumtur duke qarëPas teje si e marrëGjithëve ua thashë , për ne të dy ua thashë(Ref) Mallkuar qoftë ky muaj që më la të vetme përgjithmonëNëntori , ma mori mua dashurinë e parëNuk e dua këtë muaj më në kalendarNëntori , ma mori , u shua dhe ky zjarrNuk e dua më ktë muaj, nuk e dua më ktë muaj, nëntori, nëntori, nëntoriiiii..(Bridge) Vitin më t'bukur shkatërroiVulën e hidhur shkaktoi Ky muaj i gjori, t'gjitha mi moriNë djall le të shkoiNëntoriiiiiii.....!(Ref) Nuk e dua këtë muaj, nuk e dua këtë muaj, nëntori ,ma mori, nëntori..Mallkuar qoftë ky muaj që më la të vetme përgjithmonëNëntori, ma mori mua dashurinë e parëNuk e dua këtë muaj, nuk e dua më ktë muajNëntori, nëntori, nëntoriiiiii..

Tags :arilena, arilena ara, arilena nentori, nentori, toke rroke, arilena business class, kenga magjike, Arilena Kenga Magjike 2016, Kenga Magjike 2016, Arilena Ar...
Website Design By Jonayed Hossan